Profilaktyka i higiena jamy ustnej

Higiena jamy ustnej Pozwala na utrzymanie pięknego i zdrowego uśmiechu przez wiele lat. Współczesna stomatologia dysponuje bardzo szerokim asortymentem preparatów i urządzeń, które pomagają nam w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej. Obok tradycyjnych szczoteczek do zębów mamy cały szereg różnych profesjonalnych szczoteczek elektrycznych. Do poprawy higieny dziąseł i przestrzeni międzyzębowych wynaleziono irygator, który znacznie podnosi jakość zabiegów higienicznych.

Profesjonalne zabiegi wykonywane przez dyplomowaną higienistkę stomatologiczną w gabinecie tj. usuwanie kamienia nazębnego, przebarwień, osadów, wybielanie, fluoryzacja, dają gwarancje jeszcze większej skuteczności starań o piękno uśmiechu..

Większość z nas pamięta o używaniu szczotki i pasty, ale nie zawsze już o konieczności używania nitki dentystycznej, bez której nie jest możliwe prawidłowe oczyszczanie przestrzeni miedzyzębowych . Jakość zabiegów higienizacyjnych znacznie poprawia również stosowanie płynów do płukania jamy ustnej, które działają przeciw bakteryjnie hamując rozwój płytki nazębnej, tworzenie się kamienia i świeżość oddechu.

Aby nasze zęby były zdrowe ,a uśmiech piękny, zabiegi higienizacyjne muszą być wykonywane regularnie, odpowiednio długo i dokładnie.

LUX-DENT

świadczymy usługi z zakresu

LUX-DENT

Protezy natychmiastowe

LUX-DENT

Stomatologia zachowawcza

LUX-DENT

Chirurgia stomatologiczna

LUX-DENT

ENDODONCJA (Leczenie kanałowe)

LUX-DENT

Protetyka

LUX-DENT

Implanty

LUX-DENT

Profilaktyka i higiena jamy ustnejKONTAKT

Dane kontaktowe

 • Godziny otwarcia :
  poniedziałek:  9:00 - 16:00
  wtorek: 8:00 - 16:00
  środa8:00 - 16:00
  czwartek:9:00 - 18:00
  piątek: 8:00 - 13:00

 • Pawłowice, ul. Górnicza paw. 15 (obok banku ING)
 • (32) 47 28 680
 • 793 694 202
 • stomatologpawlowice@gmail.com

Napisz do nas